Info nowa nazwa

Nasza firma

Fabryka FREIWALDE - zapraszamy, przyjedźcie i zobaczcie jak powstaje dom Deltahaus

 

FABRYKA - Freiwalde

40 km na południe od Berliner Ring w miejscowości Freiwalde (Brandenburg znajduje się nasza fabryka domów gotowych) Jest to jedna z najnowocześniejszych fabryk domów w Europie.

   
   werk2

Fabryka od podszewki

Sporo techniki i Know-how znajdziecie Państwo w naszych halach produkcyjnych. Przegląd przez naszą automatycznie sterowaną produkcję być może ułatwi Państwu podjęcie słusznej decyzji.

 

begruessen

Pierwsze informacje / Pierwsze kroki

Nasze partnerstwo rozpoczyna się najczęściej Waszą wizytą w naszym domu modelowym. Tu macie Państwo możliwość przekonać się o wysokiej jakości naszych domów. Jeśli posiadacie działkę, pomożemy Wam wybrać dom zgodny nie tylko z dopuszczalnymi warunkami zabudowy terenu lecz przede wszystkim z Waszymi wyobrażeniami.


bemustern

Rozmowy z fachowcem / Finansowanie

Nasi fachowcy pomogą Wam w trakcie wspólnych rozmów sprecyzować Wasze potrzeby. Dzięki temu łatwiej będzie Wam znaleźć Delta-Dom spełniający wszystkie Wasze oczekiwania. Długoletnie doświadczenia w branży budowlanej, którymi dysponują nasi eksperci stoją do Waszej dyspozycji. Kompetentni doradcy finansowi zaproponują warunki finansowania, które umożliwią Wam „maximum" domu za „minimum" gotówki.


fertigung

Projektowanie / Architekci

Wybrani doświadczeni architekci z Waszego regionu współpracują z nami i są dla Was gwarancją najwyższych efektów. Po podpisaniu umowy kupna domu Deltahaus ustalicie wszelkie szczegóły architektoniczne z naszym architektem. Co jest dla Was w Waszym wymarzonym domu najważniejsze? Jakie potrzeby musimy zaspokoić? Zapewniamy Was, że dostarczymy Wam to zgodnie z naszym mottem „Deltahaus - Delta dla Ciebie!" Pomożemy Wam w załatwieniu wszelkich formalności przy uzyskiwaniu pozwolenia na budowę oraz w uzyskaniu odpowiedniego finansowania Waszej inwestycji

Wybór wyposażenia

W przypadku wyboru wyposażenia domu pod klucz sprowadzonego z Niemiec przeżyjecie w naszym centrum wzorcowym we Freiwalde 2 pasjonujące dni. Wybór każdego detalu Waszego domu odbywa się tutaj z poradą doświadczonych fachowców. Macie możliwość zapięcia wszystkiego na ostatni guzik - wystrój łazienek, wybór kafelek oraz wykładzin podłogowych i dużo innych szczegółów. Wątpliwości dotyczące wyboru urządzeń technicznych oraz możliwości wykorzystania energii alternatywnej zostaną wytłumaczone obrazowo za pomocą przykładowych rozwiązań. Planowanie kuchni jest dla większości naszych klientów najprzyjemniejszą częścią pobytu. Posiadamy również wielu partnerów na terenie Polski.Produkcja Waszego domu w fabryce domów drewnianych Freiwalde

Nasza fabryka znajduje się na najwyższym szczeblu rozwoju technicznego tego typu produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć dużą dokładność oraz perfekcyjną jakość wszystkich elementów składowych Waszego domu. W trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę planujemy z producentem wykonanie i projektowanie Waszego domu. Dzięki temu nie tracimy zbędnie czasu - w momencie załatwienia wszystkich spraw biurokratycznych możemy zaczynać produkcję oraz przygotowanie montażu na Waszej działce. Dla wszystkich, którzy chcą na własne oczy zobaczyć jak powstaje ich dom zorganizujemy zwiedzanie fabryki w dniu produckji Waszego domu.Fundamenty

Każdy dom potrzebuje pewnej podstawy. Może to być fundament lub piwnica - z naszymi partnerami możecie być pewni sukcesu. Ich wykonanie oznacza się wysoką jakością oraz dokładnością wymiarów dostosowaną do naszej dokładnej produkcji. Dotrzymanie terminów jest dla nich również oczywiste. Skorzystajcie z tej oferty - zaoszczędzi Wam to kosztów i nerwów.

Transport na budowę

Po załadunku Waszego domu w fabryce rozpoczyna się jego podróż w kierunku Waszej działki. Najpóźniej o 8.00 rano dociera Wasz dom na miejsce budowy - tu czeka nasza brygada budowlana, dźwig oraz kierownik budowy firmy Deltahaus.

Motaż Waszego domu

Pierwszy dzień budowy jest dla wszystkich najbardziej emocjonujący. Przeważnie już w południe zamykamy parter, wieczorem możecie rozpoznać całkowite kontury budynku. Dzięki szybkiej pracy naszych monterów święcimy wiechę najpóźniej po trzech-czterech dniach montażu.


Prace wykończeniowe

Zgodnie z naszą obietnicą i Waszymi życzeniami wykonamy wszystkie prace przy montażu oraz wykończeniu Waszego domu jak najszybciej. Tynk zewnętrzeny nada Waszemu domowi wybrany przez Was kolor. Ogrzewanie, pompa ciepła, instalacje sanitarne i elektryczne wykonają nasi specjaliści fachowo, szybko i precyzyjnie. Wytłumaczą Wam jak obchodzić się z zamontowanymi urządzeniami i przygotują ich odbiór oraz przprowadzą wszystkie konieczne testy.Przekazanie kluczy / Przeprowadzka do nowego domu

Po odbiorze inwestycji przez Inwestora oraz kierownika budowy przekazujemy Wam klucze do budynku. Odbiór odbywa się zgodnie ze szczegółową Check-listą. Sprawdzamy tu wspólnie wykonanie wszystkich zamówionych przez Was świadczeń. Staramy się o obecność specjalistów, aby ewentualne niewielkie problemy zostały natychmiast usunięte. Po odbiorze możecie szczęśliwie zamieszkać w Waszych nowych 4 ścianych.Dobre samopoczucie i komfort

Nasze biologicznie przetestowane materiały budowlane są gwarancją, że w Waszeym wymarzonym domu zapanuje dobry klimat. Niskie zużycie energii jest korzystne dla Waszego portfela. Te oszczędności możecie wykorzystać na inne wydatki poprawiające komfort psychiczny oraz podwyższające standard Waszego życia. Wielu Deltahaus-Inwestorów poleca nasze domy innym zaiteresowanym i pozostaje z nami w stałym kontakcie.„Domy Deltahaus - przynoszą szczęście!"

Zalety domu Deltahaus - Dużo powodów, aby budować właśnie z nami

 

wand

Energooszczędna ściana ze współczynnikiem przenikania cieplą U o wartości 0,13 (pasywna U = 0,11 oraz dyfuzyjna U = 0,14)

Wartość U jest wyznacznikiem oszczędzania energii. W standardzie otrzymacie Państwo ścianę o wartości 0,13. Jest to gwarancją niskich kosztów eksploatacji.

haus

Ponad 18.000 domów

W ciągu 40 lat istnienia nasza fabryka wyprodukowała ponad 18.000 domów. Są to doświadczenia, na których można polegać.

made in germany

Made in Germany

Deltahaus posiada fabrykę domów w miejscowości Freiwalde (koło Berlina). Jest to jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Tym samym kupujecie produkt - Made in Germany.

ral

Najwyższa jakość

Kilka razy w roku jakość naszej produkcji sprawdzają niezależne instytuty europejskie. Otrzymujemy dzięki temu wiarygodne certyfikaty i potwierdzenia dobrej jakości.

logo

BDF

Fabryka jest członkiem Bundesverband deutscher Fertigbau e.V. (Związek niemieckich producentów domów) Również tu niezależne instytuty niemieckie sprawdzają corocznie jakość produkcji.

Samo zdrowie

Zdrowe domy

Państwa dobre samopoczucie jest naszym celem. W domach Deltahaus znajdują się wyłącznie sprawdzone i zaakceptowane pod kątem wpływu na zdrowie mieszkańców materiały. Poprzez prefabrykację oraz szybki montaż na budowie nie wymagają suszenia.

grundrisse

ndywidualne rzuty

Domy są tak indywidualne jak ich mieszkańcy. Dopasujemy rzuty Państwa domu do Państwa życzeń. Wszystko to odbywa się z naszym architektem i jeśli wielkość domu się przez to nie zmieni, nie zmieni się również cena.

Technika

Wyposażenie i technika

Pracujemy zgodnie z najnowszymi trendami na rynku. Pompa ciepła, wentylacja mechaniczna, inteligentny dom, oczyszczalnia ścieków … wszystko jest u nas możliwe.

bemustern

Wykończenie pod klucz

Deltahaus współpracuje z dużymi firmami, w których możecie Państwo wybrać wyposażenie Państwa domu od płytek po kuchnię.

alles

Wszystko z jednej ręki

Od piwnicy lub fundamentu do wyposażenia łazienek i pokrycia podłóg otrzymacie Państwo wszystko z jednej ręki.

Oprócz tego przedstawiciel handlowy Deltahaus jest dla Państwo od pierwszej rozmowy poprzez uzyskanie finansowania aż do przekazania Państwu gotowego domu partnerem do rozmowy.

haus2

Różne stany wykończeniowe

Sami decydujecie w jakim stopniu będziecie uczestniczyć w budowie domu Deltahaus. Od stanu surowego do stanu pod klucz każdy stopień pomiędzy jest możliwy. Sami wybieracie, które wykonacie we własnym zakresie oraz te które Deltahaus dla Państwa ma wykonać..

czas

Czas to pieniądz

Poprzez wysoką prefabrykację elementów zbudujemy dom dla Państwa w ciągu 2-3 miesięcy - nawet w stanie pod klucz. W porównaniu do budowy metodą tradycyjną zyskujemy 9-10 miesięcy. Jest to korzyść nie tylko czasowa ale przede wszystkim finansowa.

CenyPL

Gwarancja ceny

Ceny domu Deltahaus są stałe. Przez 12 miesięcy po podpisaniu umowy gwarantujemy Państwu ustaloną w umowie cenę. Wahania dewizowe i inne turbulencje na rynkach są jedynie naszym ryzykiem.

paar

Gwarancja i serwis

Dom Deltahaus jest inwestycją na całe życie. Na konstrukcję budynku dajemy Państwu 30-letnią gwarancję, na wszystkie inne elementy 4 lata. W przypadku potrzeby usług serwisowych jesteśmy do dyspozycji.

vorteil

Opatentowane osiągnięcia

Ciągłe kontrole jakości wszystkich procesów przy prefabrykacji przynoszą efekty w nowych rozwiązaniach produkcji. Nasz sposób montażu okien został przez nas opatentowany. Jest to specjalna konstrukcja pod oknem zmniejszająca prawdopodobieństwo zamoknięcia drewna pod oknem praktycznie do zera.

 

Jakość - ponad 38-letnie doświadczenie w połączeniu z niemiecką precyzją 

Siegel

 

Gwarancja jakości

Jakość domu Deltahaus przekracza w wielu dziedzinach wymagania stawiane przez normy polskie oraz europejskie. Domy Deltahaus wykonywane są w 90. proc z drewna konstrukcyjnego sosnowego lub świerkowego. Stosowane do budowy drewno jest wcześniej suszone komorowo, czterostronnie strugane, z zaokrąglonymi lub sfazowanymi krawędziami, co sprawia, że w przeciwieństwie do domów budowanych w tradycyjnej technologii nie trzeba ich później osuszać i są gotowe do zamieszkania zaraz po wybudowaniu. Domy te nie wymagają używania środków chemicznych przy konserwacji drewna - są w pełni antyalergiczne. Ponad przeciętnie niska wartość współczynnika przenikania ciepła powoduje obniżenie kosztów ogrzewania. Precyzja produkcji jest pomocna w projektowaniu oraz wykonamiu Waszego domu.

Ral Gütezeichen

 

Niezależne certyfikaty

Wysoko wykwalifikowani fachowcy zapewniają najlepszą jakość, która jest nieustannie kontrolowana przez Instytut konstrukcji drewnianych oraz budownictwa drewnianego -udokumentowana odpowiednim certyfikatem. Deltahaus jest członkiem w Związku Ochrony Jakości Neimieckich domów gotowych dzięki temu jesteśmy silnym partnerem w realizacji Waszych projektów i oferujemy Wam serwis "z jednej ręki". Kupując dom Deltahaus nikt nie kupuje "kota w worku". zarówno w czasie produkcji jak i na budowach wykonuje BDF ciągłe kontrole jakości.

Alternative Heizsysteme

 

Alternatywne systemy grzewcze

W powiązaniu z zastosowaniem najnowszych systemów ogrzewania, możliwe jest zaoszczędzenie w domu Deltahaus ponad 90 % kosztów energii. Systemy Deltahaus powodują Waszą niezależnośc od wzrostu cen surowców opałowych, takich jak gaz, olej lub węgiel.
Następujące systemy grzewcze proponujemy w naszych domach:
- Pompy cieplne wszelkiego rodzaju (obecnie budujemy w Europie zachodniej 75% domów z tym ogrzewaniem)
- Fotovoltaika jako wspomaganie ogrzewania oraz grzania wody
- Rekuperacja z odzyskiem ciepła
- ogrzewanie peletkowe

Siegel Deutscher Fertigbau

 

Made in Germany

Deltahaus produkuje wyłącznie z produktów markowych czołowych producentów niemieckich. Otrzymacie niemiecką jakośc za polską cenę!

 

 


allesSzukamy przedstawicieli handlowych na terenie Polski

Jesteś człowiekiem zainteresowanym nowościami i potrafisz zrozumieć sytuację Twoich partnerów rozmowy?

Masz talent organizacyjny i umiesz współpracować z teamem?

Chcesz znaleźć dla siebie nowe zadania i nowy zawód?


Jeśli tak, to masz z nami szansę działania w prężnej grupie naszych doradców, wraz z nami rozwinąć własne możliwości, elastyczność oraz talenty. Przeżyj z nami sukces, gwarantowany przez najwyższą jakość naszego produktu!

Skontaktuj się z nami!


Przyślij krótkie podanie do:
Deltahaus Polska Sp. z o.o., Grażyna Chroboczek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukamy w całej Polsce, ze szczególnym naciskiem w następujących regionach kraju:
- Poznań
- Szczecin
- Warszawa
- Kraków
- oraz okolice.