Jakość - ponad 38-letnie doświadczenie w połączeniu z niemiecką precyzją 

Siegel

 

Gwarancja jakości

Jakość domu Deltahaus przekracza w wielu dziedzinach wymagania stawiane przez normy polskie oraz europejskie. Domy Deltahaus wykonywane są w 90. proc z drewna konstrukcyjnego sosnowego lub świerkowego. Stosowane do budowy drewno jest wcześniej suszone komorowo, czterostronnie strugane, z zaokrąglonymi lub sfazowanymi krawędziami, co sprawia, że w przeciwieństwie do domów budowanych w tradycyjnej technologii nie trzeba ich później osuszać i są gotowe do zamieszkania zaraz po wybudowaniu. Domy te nie wymagają używania środków chemicznych przy konserwacji drewna - są w pełni antyalergiczne. Ponad przeciętnie niska wartość współczynnika przenikania ciepła powoduje obniżenie kosztów ogrzewania. Precyzja produkcji jest pomocna w projektowaniu oraz wykonamiu Waszego domu.

Ral Gütezeichen

 

Niezależne certyfikaty

Wysoko wykwalifikowani fachowcy zapewniają najlepszą jakość, która jest nieustannie kontrolowana przez Instytut konstrukcji drewnianych oraz budownictwa drewnianego -udokumentowana odpowiednim certyfikatem. Deltahaus jest członkiem w Związku Ochrony Jakości Neimieckich domów gotowych dzięki temu jesteśmy silnym partnerem w realizacji Waszych projektów i oferujemy Wam serwis "z jednej ręki". Kupując dom Deltahaus nikt nie kupuje "kota w worku". zarówno w czasie produkcji jak i na budowach wykonuje BDF ciągłe kontrole jakości.

Alternative Heizsysteme

 

Alternatywne systemy grzewcze

W powiązaniu z zastosowaniem najnowszych systemów ogrzewania, możliwe jest zaoszczędzenie w domu Deltahaus ponad 90 % kosztów energii. Systemy Deltahaus powodują Waszą niezależnośc od wzrostu cen surowców opałowych, takich jak gaz, olej lub węgiel.
Następujące systemy grzewcze proponujemy w naszych domach:
- Pompy cieplne wszelkiego rodzaju (obecnie budujemy w Europie zachodniej 75% domów z tym ogrzewaniem)
- Fotovoltaika jako wspomaganie ogrzewania oraz grzania wody
- Rekuperacja z odzyskiem ciepła
- ogrzewanie peletkowe

Siegel Deutscher Fertigbau

 

Made in Germany

Deltahaus produkuje wyłącznie z produktów markowych czołowych producentów niemieckich. Otrzymacie niemiecką jakośc za polską cenę!