Zalety domu Deltahaus - Dużo powodów, aby budować właśnie z nami

 

wand

Energooszczędna ściana ze współczynnikiem przenikania cieplą U o wartości 0,13 (pasywna U = 0,11 oraz dyfuzyjna U = 0,14)

Wartość U jest wyznacznikiem oszczędzania energii. W standardzie otrzymacie Państwo ścianę o wartości 0,13. Jest to gwarancją niskich kosztów eksploatacji.

haus

Ponad 18.000 domów

W ciągu 40 lat istnienia nasza fabryka wyprodukowała ponad 18.000 domów. Są to doświadczenia, na których można polegać.

made in germany

Made in Germany

Deltahaus posiada fabrykę domów w miejscowości Freiwalde (koło Berlina). Jest to jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Tym samym kupujecie produkt - Made in Germany.

Samo zdrowie

Zdrowe domy

Państwa dobre samopoczucie jest naszym celem. W domach Deltahaus znajdują się wyłącznie sprawdzone i zaakceptowane pod kątem wpływu na zdrowie mieszkańców materiały. Poprzez prefabrykację oraz szybki montaż na budowie nie wymagają suszenia.

grundrisse

ndywidualne rzuty

Domy są tak indywidualne jak ich mieszkańcy. Dopasujemy rzuty Państwa domu do Państwa życzeń. Wszystko to odbywa się z naszym architektem i jeśli wielkość domu się przez to nie zmieni, nie zmieni się również cena.

Technika

Wyposażenie i technika

Pracujemy zgodnie z najnowszymi trendami na rynku. Pompa ciepła, wentylacja mechaniczna, inteligentny dom, oczyszczalnia ścieków … wszystko jest u nas możliwe.

bemustern

Wykończenie pod klucz

Deltahaus współpracuje z dużymi firmami, w których możecie Państwo wybrać wyposażenie Państwa domu od płytek po kuchnię.

alles

Wszystko z jednej ręki

Od piwnicy lub fundamentu do wyposażenia łazienek i pokrycia podłóg otrzymacie Państwo wszystko z jednej ręki.

Oprócz tego przedstawiciel handlowy Deltahaus jest dla Państwo od pierwszej rozmowy poprzez uzyskanie finansowania aż do przekazania Państwu gotowego domu partnerem do rozmowy.

haus2

Różne stany wykończeniowe

Sami decydujecie w jakim stopniu będziecie uczestniczyć w budowie domu Deltahaus. Od stanu surowego do stanu pod klucz każdy stopień pomiędzy jest możliwy. Sami wybieracie, które wykonacie we własnym zakresie oraz te które Deltahaus dla Państwa ma wykonać..

czas

Czas to pieniądz

Poprzez wysoką prefabrykację elementów zbudujemy dom dla Państwa w ciągu 2-3 miesięcy - nawet w stanie pod klucz. W porównaniu do budowy metodą tradycyjną zyskujemy 9-10 miesięcy. Jest to korzyść nie tylko czasowa ale przede wszystkim finansowa.

CenyPL

Gwarancja ceny

Ceny domu Deltahaus są stałe. Przez 12 miesięcy po podpisaniu umowy gwarantujemy Państwu ustaloną w umowie cenę. Wahania dewizowe i inne turbulencje na rynkach są jedynie naszym ryzykiem.

paar

Gwarancja i serwis

Dom Deltahaus jest inwestycją na całe życie. Na konstrukcję budynku dajemy Państwu 30-letnią gwarancję, na wszystkie inne elementy 4 lata. W przypadku potrzeby usług serwisowych jesteśmy do dyspozycji.

vorteil

Opatentowane osiągnięcia

Ciągłe kontrole jakości wszystkich procesów przy prefabrykacji przynoszą efekty w nowych rozwiązaniach produkcji. Nasz sposób montażu okien został przez nas opatentowany. Jest to specjalna konstrukcja pod oknem zmniejszająca prawdopodobieństwo zamoknięcia drewna pod oknem praktycznie do zera.